Sensar Development

З 2018 року компанія займається будівництвом багатоквартирних житлових комплексів, нежитлової та комерційної нерухомості.

У Запоріжжі успішно реалізовано проєкт — ЖК Comfort City та вже під час війни добудовано три проєкти: ЖК KVARTAL, сучасний медичний центр UniClinic та багатофункціональний комплекс Vidnova. Наразі компанія здійснює будівництво клубного кварталу Атмосфера в історичному центрі міста.

У 2022 році компанія розширила свою діяльність та будує інвестиційні проєкти на Заході країни. В центрі Львова відбувається будівництво апарт-комплексу Smart House, що наразі на фінальній стадії будівництва. У карпатському Яремче успішно зводиться апарт-комплекс Smart Hill. У передмісті Славсько розпочато будівництво відпочинкового комплексу GORA Forest Complex за мотивами бойківської культури.

135 000м2

В девелоперському портфелі

5 проєктів

введено в експлуатацію

46 785 м2

нерухомості наразі будується

11

проєктів в девелоперському портфелі

Sensar Development
SEO

Марк Марченко

CEO, засновник Sensar Development

SEO

Україна живе у наших серцях.

Саме тому велика команда SENSAR Development готова щодня покращувати життя українців.

Ми ламаємо вщент стереотипи про недобудови та довгобуди, бо будуємо швидко і, частіше за все, достроково. Вражаємо українців девелоперським сервісом, яскравістю та комфортом наших унікальних проєктів європейського рівня.

Апарт-комплекс Smart House – наш пілотний проєкт у місті Лева. Ми реалізовуємо його спільно з партнером LEV Development. Команда SENSAR Development ретельно обирала місце для нового комплексу, надихаючись львівським затишком, зупинились на історичному центрі міста. На наш погляд це ідеальна локація де всі ваші побажання можна виконати на відстані одного кілометру.

Кожний наш проєкт має унікальну власну екосистему, яка створює комфорт і зовні і всередині. Smart House – апарт-комплекс для життя і для бізнесу, в якому все продумано до дрібниць.

Наша мета давати українцям змогу жити і будувати бізнес у новобудовах європейського рівня в кращих локаціях нашою любої країни.

Документи об’єкту

Проєкти SENSAR Development

THE FIVE Hotel
м. Ужгород
Детальніше
Smart Well
м. Яремче
Детальніше
GORA
Львівська обл.
Детальніше
Smart Hill
м. Яремче
Детальніше
Kvartal
м. Запоріжжя
Детальніше
Comfort city
м. Запоріжжя
Детальніше
Атмосфера
м. Запоріжжя
Детальніше
Uniclinic
м. Запоріжжя
Детальніше
Vidnova
м. Запоріжжя
Детальніше

SENSAR Development Service